Ankara asansör kiralama fiyatı hemen hemen her firmada aynı olarak karşınıza çıkacaktır. Asansör kiralama Ankara fiyatları ise 6.6.2018 tarihi itibari ile şu şekildedir.

Mobilya ve nakliye araçları için tek taraflı asansör kullanım fiyatı:

1.kattan 10. Kata kadar (30 metre) için :

250.00 TL

  1. 12. 13. Katlarda :

300.00 TL

14 ve 15. Katlarda :

350.00TL

16. ve üzeri katlarda :

400.00 TL ve üzeri

İnşaat ve diğer kiralama hizmetlerinde Ankara asansör kiralama fiyatı:

İlk saat :

250.00 TL

Sonraki saatler:

100.00 TL

Yarım günlük kiralama :

500.00 TL

Tam gün kiralama :

750.00TL

Bu fiyatlardan hizmetlerimiz başlamaktadır. Almak istediğiniz hizmete ve yere bağlı olarak fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız liste fiyatı değiştirme hakkını ve yetkisini ilgili kanun gereği gizli tutma hakkına sahiptir.

Liste fiyatlarımız Ankara asansör kiralama fiyatı için bir taban fiyat listesidir. Alabileceğiniz minimum fiyatı belirlemeye çalıştık. Bir ürün almadığınızı düşünürsek almak istediğiniz yeri ve hizmeti bilmeden kesin bir asansör kiralama fiyatı size vermemiz saçma ve mantıksız olacaktır.

Ankara asansör kiralama fiyatı olarak taban fiyatlarımız sizlere mantıklı geliyor ise bizim ile iletişime geçiniz. İletişime geçmenizin ardından firmamız tarafından doğru hizmet ve doğru bir fiyat almanız için sizden gerekli bilgiler istenecektir. Telefon yolu ile bilginin yetersiz kaldığı yerlerde firmamız ücretsiz eksper hizmeti ile sizlere Ankara asansör kiralama fiyatı taban fiyatımız dikkate alınarak çıkarılacaktır.